طرح یک دعوای حقوقی نیازمند آگاهی و شناخت از قوانین است پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی حتما از یک مشاور حقوقی راهنمایی بگیرید.

بررسی موضوع و مدارک و ادله در جلسه مشاوره جهت شناسایی بهترین اقدام راهگشا خواهد بود. جلسه مشاوره بر حسب مورد ممکن است یک یا چندین جلسه برگزار گردد. در برخی موارد ممکن است پس از انجام مشاوره، به هریک از سه روش فوق، نیاز به حضور و مباشرت وکیل نباشد و با راهنمایی و هدایت بعدی وکیل هر شهروندی پرونده خود را پیگیری نموده و به سرانجام برساند.

در  دفتر وکالت پارس داد مشاوره به سه صورت حضوری، تلفنی و آنلاین امکانپذر است. با اینکه مفید ترین روش، مشاوره حضوری می باشد ولیکن در روش آنلاین نیز از طریق پیامرسان مختص به دفتر پارس داد مانند سایر پیام رسانها امکان ارسال و بررسی مدارک به صورت آنلاین مهیاست. بنابراین این روش برای اشخاص که به علت بعد مسافت یا نبود زمان امکان حضور ندارند، مطلوب خواهد بود.

متقاضی مشاوره پس از پرداخت وجه از طریق درگاه بانکی مطمعن که در این سایت تعبیه شده است از مشاوره تلفنی و یا آنلاین بهره مند خواهد گردید و در مورد مشاوره حضوری از طریق تماس تلفنی و تعیین وقت دفتروکالت پارس داد در خدمت شهروندان محترم خواهد بود.

هرشخص اعم از حقیقی و حقوقی به مشاور حقوقی در زمینه های مختلف نیازمند است. بهره مندی از مشاوره یک حقوقدان مساوی با پیشگیری از مشکلات حقوقی و صرفه جویی در هزینه می باشد.

مثلا اگر از مشورت با یک حقوقدان در انعقاد یک قرارداد استفاده کنید ریسک قرارداد تا حد قابل توجهی کاهش پیدا خواهد نمود.